Цей сайт розповідає про проект будівництва ІІ черги Національного музею Голодомору-геноциду

Кабінет Міністрів України

вищий орган виконавчої влади в Україні, рішенням якого відновлено будівництво та скеровуються кошти з державного бюджету

Міністерство культури, молоді та спорту України

головний розпорядник бюджетних коштів, якому підпорядковані Національний музей Голодомору-геноциду та Дирекція з будівництва ІІ черги Національного музею Голодомору-геноциду

Дирекція з будівництва другої черги Національного музею Голодомору-геноциду

державне підприємство, створене наказом Міністра культури України у квітні 2017 року та визначене Замовником будівництва музею. Є одержувачем та розпорядником бюджетних коштів, призначених для будівництва.

Національний музей Голодомору-геноциду

Національний музей Голодомору-геноциду — головний у світі центр дослідження та висвітлення теми геноциду українців. Музей навчає протистояти ненависті та порушенню прав людини, застерігає суспільство про злочин геноциду шляхом накопичення і поширення знань про Голодомор. Він виконує роль посередника в процесі передачі спогадів та інформації про Голодомор, демонструючи зв’язок поколінь української нації. Музей зберігає пам’ять про […]

Міжнародний благодійний Фонд розвитку Меморіалу жертв Голодомору

благодійна організація, створена для залучення українських та іноземних благодійників до будівництва і створення експозиції музею.
Фонд, разом з музеєм, буде замовником робочого проекту експозиції, яку виконуватиме дизайнерська група. В цій частині Фонд відповідатиме за фінансування робіт з благодійних коштів, зібраних в результаті фандрейзингової кампанії.

Архітектурна група

група архітекторів бюро ”Проектні системи ЛТД” (Київ, Україна) та “Nizio Design  International”  (Варшава, Польща), що є авторами архітектурного проекту музею.

Дизайнерська група

міжнародні компанії Nizio Design International, Польща та Haley Sharpe Design, Канада, що мають міжнародний досвід створення музейних просторів. 

Контентна група

команда музейників, музеологів, істориків, фахівців з інших суміжних дисциплін, що розробляють тематичну структуру і детальний сценарій експозиції. Група створена наказом генерального директора Національного музею Голодомору-геноциду на базі музею.

Експертно-наукова рада

Експертно-наукова рада – це дорадчий орган, створений на базі Національного музею Голодомору-геноциду, яку очолює головний науковий консультант Проекту. Експертно-наукова рада відповідає за дотримання всіма сторонами, які творять музей, історичного наративу, закладеного в наукову концепцію експозиції.

ХОЧЕТЕ БУТИ В КУРСІ НОВИН ПРОЕКТУ?

Підпишіться на розсилку новин

To top