Цей сайт розповідає про проект будівництва ІІ черги Національного музею Голодомору-геноциду

Кабінет Міністрів України

вищий орган виконавчої влади в Україні, рішенням якого відновлено будівництво та скеровуються кошти з державного бюджету

Міністерство культури та інформаційної політики України

головний розпорядник бюджетних коштів, якому підпорядковані Національний музей Голодомору-геноциду та Дирекція з будівництва ІІ черги Національного музею Голодомору-геноциду

Дирекція з будівництва другої черги Національного музею Голодомору-геноциду

державне підприємство, створене наказом Міністра культури України у квітні 2017 року та визначене Замовником будівництва музею. Є одержувачем та розпорядником бюджетних коштів, призначених для будівництва.

Національний музей Голодомору-геноциду

Національний музей Голодомору-геноциду — головний у світі центр дослідження та висвітлення теми геноциду українців.

Музей навчає протистояти ненависті та порушенню прав людини, застерігає суспільство про злочин геноциду шляхом накопичення і поширення знань про Голодомор. Він виконує роль посередника в процесі передачі спогадів та інформації про Голодомор, демонструючи зв'язок поколінь української нації. Музей зберігає пам'ять про жертв цього злочину.

Міжнародний благодійний Фонд Музею Голодомору

благодійна організація, заснована представниками трьох громадських організацій та ініціатив – Всеукраїнської правозахисної організації «Меморіал» імені Василя Стуса», Громадського комітету з вшанування пам`яті жертв Голодомору – геноциду 1932-1933 рр. та Світового конгресу українців.

Фонд є відповідальним за міжнародний фандрайзинг для створення проекту експозиції музею та його втілення, облаштування внутрішнього простору та заснування ендавменд-фонду для сталого розвитку Музею Голодомору у майбутньому.

Канадсько-Українська Фундація

благодійна неприбуткова організація, заснована згідно законодавства Канади та розташована в Торонто (провінція Онтаріо).

КУФ є офіційним партнером Фонду, відповідальним за проведення фандрайзингової кампанії за межами України, а саме в країнах Європейського Союзу, Великій Британії, Північній Америці та Австралії та в інших країнах і інших континентах, що буде визначено в окремому плані КУФ.

ХОЧЕТЕ БУТИ В КУРСІ НОВИН ПРОЕКТУ?

Підпишіться на розсилку новин

To top