Цей сайт розповідає про проект будівництва ІІ черги Національного музею Голодомору-геноциду

Етапи реалізації проекту

Державні кошти

Недержавні кошти

З метою створення Музею станом на жовтень 2020 року надійшла благодійна допомога від 23 юридичних та фізичних осіб на загальну суму 13 948 428 грн.

На що витрачені кошти

Благодійні кошти перераховано на оплату 3х договорів укладених з архітектурним бюро Nizio Design International, спрямованих на оптимізацію архітектурного проекту на суму 5 680 034 грн.:

Договір №1 від 5/02/3018: 524 373, 63 грн. Аналіз існуючого архітектурного проекту та надання своїх пропозицій щодо оптимізації.

Договір №2 від 19/05/2018: 3 258 188, 91 грн. Розробка схеми функціонального зонування, зіставлення площ з розподілом на рівні і функції будинку, попередня візуалізація будинку, попередні архітектурні рішення фасадів, входів та вхідних зон, концепція рішень постійної експозиції.

Договір №3 від 1/10/2018: 1 897 471, 49 грн. Аналіз розроблених Генеральним проектувальником проектних рішень, уточнення функціональних рішень та виконання креслень варіантів ключових деталей будівлі. А саме вхідної площі, підлоги, стель, стін, рішення щодо фасадів та освітлень, системи конструкцій для рівнів І і ІІ.

 

Об’єм робіт на будівельному майданчику щомісяця

Готовність Проекту

Станом на квітень 2020 року завершено перший етап будівництва – підготовчі роботи: проведено земляні роботи, збудовано підпірні стіни для укріплення схилу, підведено мережу тимчасового електро-та водопостачання, встановлено трансформаторну підстанцію, влаштовано системи спостереження за станом схилу, збудовано тимчасову під’їздну дорогу до будмайданчика з боку Дніпровського узвозу. Облаштовано барети, триває будівництво інженерного коридору та прокладання шахти похилого ліфту від Зали пам’яті до майбутньої будівлі Музею.

Затверджено архітектурний проект та проведено його будівельну експертизу. Укладено Договір з генпроектувальником ТОВ “Проектні системи ЛТД” на розробку робочої документації для будівництва музею. З генпідрядником, групою компаній “Основа” – укладено Договір на будівництво музею та пішохідного мосту через Дніпровський узвіз.

Розпочато будівництво конструктиву будівлі музею.

На черзі – розробка проекту експозиції музею.

 

Новини Проекту Більше про Прогрес Проекту

ХОЧЕТЕ БУТИ В КУРСІ НОВИН ПРОЕКТУ?

Підпишіться на розсилку новин

To top