Цей сайт розповідає про проект будівництва ІІ черги Національного музею Голодомору-геноциду

31 липня 2020 року Міжнародний благодійний Фонд розвитку Меморіалу жертв Голодомору уклав Договір про надання послуг зі створення дизайн-проєкту основної експозиції Музею Голодомору-геноциду з дизайнерським бюро Nizio Design International та компанією Haley Sharpe Design. Робота в рамках цього договору передбачатиме чотири етапи:

  • концептуальний етап, у рамках якого буде створено вступна художня концепція основної експозиції Музею Голодомору;
  • проєктний етап, результатом якого стане дизайн проєкту основної експозиції Музею Голодомору;
  • технічний етап, на якому фіналізується багатопрофільний технічний проєкт основної експозиції;
  • етап авторського нагляду за реалізацією та втілення всіх цих складових по роботі зі створення основної експозиції Музею Голодомору.

Уже нині команда Фонду та команда Національного музею Голодомору-геноциду розпочала процес передачі інформації про матеріали (перелік фондової колекції, описи експонатів, їх технічні характеристики тощо), які будуть представлені в основній експозиції Музею Голодомору.

Відзначимо, що дизайнерське бюро Nizio Design International та компанія Haley Sharpe Design є одними з лідерів ринку у сфері створення експозицій музеїв, наукових центрів і публічних просторів.

Nizio Design International – дизайнерське бюро, засноване Мирославом Нізьо, одним із найвідоміших сучасних архітекторів публічного простору та музейних експозицій у Польщі. У портфоліо компанії за останні 10 років – створення експозицій музеїв, що розповідають про складні сторінки історії ХХ століття, які стосуються боротьби з тоталітарними режимами, зокрема, Музею знищеної родини Ульмів у Марковій, Музею Варшавського повстання у Варшаві, Музею історії польських євреїв «ПОЛІН», Музею сучасного мистецтва у Вроцлаві тощо.

Компанія Haley Sharpe Design працює на світовому ринку понад 30 років та має 3 офіси: у Канаді, Великій Британії та Південній Африці. Серед компетенцій компанії: розробка контенту, інтерпретаційних схем на об’єктах культури, музеях та об’єктах культурної спадщини, створення експозицій музеїв, візит-центрів, дитячих музеїв та наукових центрів. У доробку HSD робота над Національним музеєм американської історії, що входить до системи Смітсонівського інституту (США), Канадським музеєм війни (Канада), Музеєм Ліверпулю (Велика Британія), музеями та візит-центрами в Абу-Дабі, Шарджі (ОАЕ), Великим Єгипетським музеєм, який будує Єгипет у Гізах, футуристичним ботанічним садом в Омані тощо.

До речі, саме Haley Sharpe Design реалізували ідею «Освітнього туру про Голодомор» – освітнього проекту Конгресу українців Канади, Світового конгресу українців та Уряду Канади, що є спеціально обладнаним під навчальну аудиторію автобусом, який подорожує освітніми установами Канади з метою розповісти про Голодомор в Україні.

 

Поділитися

БІЛЬШЕ НОВИН

ХОЧЕТЕ БУТИ В КУРСІ НОВИН ПРОЕКТУ?

Підпишіться на розсилку новин

To top