Цей сайт розповідає про проект будівництва ІІ черги Національного музею Голодомору-геноциду

Власники львівської стоматологічної клініки стали Приятелями Музею Голодомору, зробивши благодійний внесок для створення його експозиції. Музей Голодомору, що зараз будується на Дніпровських схилах у Києві, реалізується на основі державно-приватного партнерства: спорудження будівлі фінансує держава, а його наповнення основна експозиція твориться завдяки благодійним внескам.

Першими до збору коштів на будівництво другої черги Національного Музею Голодомору долучилася львівська клініка Dental Care. Власники клініки обрали для себе один з благодійницьких пакетів та здійснили свій внесок, котрий надав їм статусу “Приятеля Музею Голодомору”.

Дізнатися більше про Благодійницькі пакети: https://holodomor-museum-fund.org/doluchytys/zrobyty-pozhertvu/ 

Софія Сяркевич, стоматологиня та власниця клініки стоматології, розповідає, чому вирішила підтримати створення експозиції Музею Голодомору:

“Фонд Музею Голодомору робить дуже важливу справу для українського суспільства, для української нації. Я з сім’єю, і, зокрема, з колегами тут в клініці, подумали, що можна запустити своєрідну естафету і залучати моїх колег стоматологів, які відчувають, що вони небайдужі і хочуть долучитися до такого важливого проєкту”.

 

Першим, хто підтримав ідею долучення до проєкту творення експозиції Музею Голодомору, є Мирон Угрин, заслужений лікар України, практикуючий стоматолог-імплантолог, президент Національної спілки стоматологів України.

 Пані Софія додає:

“Переконана, що ми, стоматологи, зможемо гідно підтримати створення експозиції Музею Голодомору, а також здійснити свій благодійний внесок. Друзі, колеги давайте ніколи не забувати і примножувати пам’ять про тих, хто був закатований голодною смертю сталінського режиму”.

Як стати благодійником експозиції Музею Голодомору?

Проєкт Творення Музею Голодомору має на меті якомога ширше розповсюджувати цінності меценатства та традицій благодійництва серед української та світової громад. 18 грудня 2021 року у Львівській національній опері відбудеться великий благодійний вечір “Що загинуло – Воскресне”. Він об’єднає доброчинців, котрі своїми внесками допомагають творити експозицію майбутнього Музею Голодомору.

Незважаючи на всі виклики сьогодення, ми створюємо спільний простір, у якому голос кожного з нас, дія кожного з нас є безумовною необхідністю. Для цього ми створили фандрейзингову кампанію“Дорога до правди”. Вона включає в себе можливості підтримки творення експозиції Музею Голодомору для приватних та корпоративних благодійників, внески яких будуть визначальними для створення новітнього цілісного музейного комплексу.

У рамках кампанії визначено 4 благодійницькі пакети. Кожен благодійник кампанії “Дорога до правди” буде пошанований у майбутньому просторі музею як:

Співтворці Музею Голодомору

Благодійники, які зроблять приватні чи корпоративні внески – від 1 млн. до 10 млн. у.о. – будуть пошановані іменними табличками у відповідній залі (яка створюється на кошти благодійника), а також у Просторі Подяки Увідної зали як “Співтворці” Музею.

Партнери Музею Голодомору

Благодійники, які зроблять приватні чи корпоративні внески – від 250 тис. до 1 млн. у.о. – будуть пошановані у Просторі Подяки Увідної зали як “Партнери” Музею.

Друзі Музею Голодомору

Благодійники, які зроблять приватні чи корпоративні внески – від 25 тис. до 250 тис. у.о. – будуть пошановані у Просторі Подяки Увідної зали як “Друзі” Музею.

Приятелі Музею Голодомору

Благодійники, які зроблять приватні чи корпоративні внески – від 1 тис. до 25 тис. у.о. – будуть пошановані в Просторі Подяки – на зовнішній стіні Кінозали, що є одним із головних публічних просторів Музею Голодомору, призначеному для проведення іміджевих заходів інституції, кінопоказів, лекторіїв, пресконференцій, презентацій тощо.

Поділитися

БІЛЬШЕ НОВИН

ХОЧЕТЕ БУТИ В КУРСІ НОВИН ПРОЕКТУ?

Підпишіться на розсилку новин

To top