Цей сайт розповідає про проект будівництва ІІ черги Національного музею Голодомору-геноциду

23 грудня 2021 року Загальними зборами учасників БО “Міжнародний благодійний фонд Музею Голодомору” призначено в.о. директора Фонду. З 25 грудня 2021 на цю посаду заступає Тетяна Лишневець.

Від самого заснування Фонду Музею Голодомору виконавчою директоркою була Леся Гасиджак. За період її керівництва Фонд розпочав активну діяльність: було створено документальну базу для інституційного забезпечення роботи, сформовано команду Фонду, запущено програмну діяльність і завдяки фандрейзинговій кампанії “Дорога до правди” згуртовано спільноту благодійників, котра з кожним днем збільшується. Також великим досягненням є налагодження роботи краудфандингової платформи “Зерна правди” та оцифрування Національної книги пам’яті.

Повний звіт про результати діяльності Фонду у 2018-2021 роках можна прочитати за посиланням: https://cutt.ly/cUfmo6X 

Непомітно для нас самих минуло три роки від офіційного заснування Міжнародного благодійного фонду Музею Голодомору. Вони були непростими, однак безперечно – засадничими й плідними для становлення та випрацювання принципів нашої роботи. Попри політичні виклики й економічну кризу, спричинену COVID-19, нам вдалося сформувати основу виконавчої команди й залучити до співпраці професіоналів, з якими готові продовжувати розпочате”, — ділиться Леся Гасиджак.

Відтепер виконавчу команду Фонду очолюватиме Тетяна Лишневець. Новопризначена в.о. директора має багаторічний досвід в менеджменті культурних проєктів та розвиткових програм, в тому числі міжнародних. В минулому очолювала проєктний відділ Українського культурного фонду. Також має досвід роботи в громадському секторі, місцевому самоврядуванні та співпраці з центральними органами влади. 

“Я відчуваю єднання з метою роботи Фонду не тільки на професійному, а й на особистісному рівні. Для мене проєкт творення Другої черги Музею Голодомору та його основної експозиції є певним викликом. Моїм основним принципом в роботі є сміливість: я готова йти пліч-о-пліч з однодумцями і робити нові сміливі кроки, аби у 2023 році вражаюча Друга черга Музею Голодомору відчинила свої двері для відвідувачів”, — прокоментувала своє призначення Тетяна Лишневець.

Засновники Фонду Музею Голодомору, Наглядова рада, Правління та команда щиро висловлюють Лесі Гасиджак найтепліші слова вдячності за неймовірну відданість, непохитну віру в успіх проєкту! Завдяки професіоналізму пані Лесі Фонд за три роки показав ефективну роботу. Але не менш важливим є те, що ця робота була і залишається для усіх причетних наповненою змістом, роботою, в яку хочеться вкладати свою майстерність, знання та ідеї.

Поділитися

БІЛЬШЕ НОВИН

ХОЧЕТЕ БУТИ В КУРСІ НОВИН ПРОЕКТУ?

Підпишіться на розсилку новин

To top