Цей сайт розповідає про проект будівництва ІІ черги Національного музею Голодомору-геноциду

Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав звернувся з листом до духовенства, монашества та мирян з проханням підтримами створення Музею Голодомору. Повідомив Департамент інформації УГКЦ

“Наша Українська Греко-Католицька Церква протягом багатьох десятиліть викликів і гонінь не покидала своїх вірних і слугувала живим прихистком для українського народу. Промовляла тоді, коли навіть шепіт ставав смертним вироком, об’єднувала в спільній молитві, коли сильні цього світу розділяли і терзали наш люд голодом, репресіями, неприступними кордонами”, – йдеться у листі.

На переконання Отця і Глави УГКЦ такі проєкти національного і світового значення здійснюються лише тоді, коли кожен із нас відчує відповідальність і готовність долучитися до творення. «Перед нами святий обов’язок – зробити все, щоб пам’ять про жертв не згасла, а на дніпровських схилах постав живий Меморіал всенародної пам’яті про жертв Голодомору», – підкреслив він.

«Підтримуючи задум спільного творення Музею Голодомору у складний для України і світу 2020 рік, я започаткував на інтернет-платформі “Зерна правди” спеціальний збір коштів. Кожна парафія, кожен вірний Української Греко-Католицької Церкви може зробити, зокрема через цю платформу, свій посильний внесок у майбутнє Музею Голодомору, може подати свій голос, визволивши з мороку забуття імена невинно убієнних жертв Голодомору, може поділитися власною молитвою і допомогти нашому народові врешті збудувати гідний музейний комплекс, до якого приходитимуть наші родини та в якому дізнаватимуться правду про Голодомор люди доброї волі з усього світу. Без перебільшення скажу, що місця, створені в молитві і співпраці, стають запобіжниками зла в майбутньому», – наголосив Предстоятель.

Глава УГКЦ закликав скласти свої пожертви – парафіяльні та особисті – на проєкт «Творення Музею Голодомору» через платформу «Зерна правди».

Поділитися

БІЛЬШЕ НОВИН

ХОЧЕТЕ БУТИ В КУРСІ НОВИН ПРОЕКТУ?

Підпишіться на розсилку новин

To top