Цей сайт розповідає про проект будівництва ІІ черги Національного музею Голодомору-геноциду

18 листопада 2019 відбулося друге засідання Наглядової ради Міжнародного благодійного Фонду розвитку Меморіалу жертв Голодомору. У ньому, крім членів Наглядової ради, взяли участь члени Правління Фонду Леся Гасиджак та Богдан Моркляник, генеральна директорка Національного музею Голодомору-геноциду Олеся Стасюк та запрошені архітектори і дизайнери, які працюють над Проектом.

Вступною (неофіційною) частиною засідання став візит до Зали пам’яті Національного музею Голодомору-геноциду та знайомство з будівельним майданчиком у супроводі представників головного проектувальника ТОВ “Проектні системи”. Директор Дирекції з будівництва другої черги Андрій Замогильний розповів членам Наглядової ради про хід проведення підготовчих та будівельних робіт на об’єкті у 2019 році та плани на 2020-й рік.

Розпочалося засідання з представлення Проекту майбутнього Музею Голодомору. Архітектурний проект та місце меморіального комплексу в культурному ландшафті Києва представив Андрій Миргородський, проектний директор ТОВ “Проектні системи ЛТД”. Мирослав Нізьо, директор “Nizio Design International”, зупинився на символіці проекту та на інтеграції архітектурного проекту в інтер’єр музею та експозиції. Гері Вокер-Керр, партнер та директор “Haley Sharpe Design”, розповів про основні принципи побудови майбутньої експозиції музею.

Голова Наглядової ради Іван Васюник інформував про хід реалізації Проекту створення Музею Голодомору, детально зупинившись на результатах роботи Фонду у 2019 році.

Вільям Петрук, Президент “FUNDING Matters” Inc., презентував концепцію фандрейзингової кампанії для Музею Голодомору, розроблену спільно з Канадсько-Українською Фундацією.

Насамкінець засідання члени Наглядової ради обговорили програму майбутнього Спеціального заходу Національного музею Голодомору та кілька організаційних питань, пов’язаних з роботою Ради.

 

Поділитися

БІЛЬШЕ НОВИН

ХОЧЕТЕ БУТИ В КУРСІ НОВИН ПРОЕКТУ?

Підпишіться на розсилку новин

To top