Цей сайт розповідає про проект будівництва ІІ черги Національного музею Голодомору-геноциду

22 грудня 2020 року експертна організація Центр «Розвиток КСВ» провела конференцію «Бізнес, що змінює країну» та назвала компанії-переможців XI Конкурсу Кейсів з корпоративної соціальної відповідальності (КСВ). Нинішній конкурс, за сприяння Українського культурного фонду, поповнився новою номінацією – “Бізнес, що підтримує культуру”.

У цій номінації українська компанія SoftServe здобула перемогу за проєкт краудфандингової платформи “Зерна правди”. Нагадаємо, що платформа на підтримку Творення Музею Голодомору була створена спільно з Фондом Музею Голодомору 2020 року і розпочала свою роботу у листопаді.

“Нам надзвичайно приємно долучатися до проектів такої ваги та значимості для країни. SoftServe надає свої послуги переважно за кордон, тим не менше ми відчуваємо потребу долучатися до локальних ініціатив і робити позитивні перетворення в Україні – у спільнотах, де ми працюємо і живемо. Саме тому SoftServe часто є партнером різноманітних громадських організацій, яким ми на pro bono засадах допомагаємо з тим, у чому сильні – змінювати світ на краще з допомогою технологій”, – Тарас Кицмей, співзасновник та член Ради директорів SoftServe.

Ми щиро вітаємо компанію SoftServe із цією перемогою і сподіваємося, що прикалад успішної нашої співпраці надихатиме на нові партнерства у рамках Творення Музею Голодомору.

Поділитися

БІЛЬШЕ НОВИН

ХОЧЕТЕ БУТИ В КУРСІ НОВИН ПРОЕКТУ?

Підпишіться на розсилку новин

To top