Цей сайт розповідає про проект будівництва ІІ черги Національного музею Голодомору-геноциду

18 листопада о 14:00 у Києві  у Fedoriv Hub (вул. Велика Васильківська, 5) за участі представників Світового Конгресу Українців, українських митців та лідерів громадської думки відбудеться презентація міжнародного проекту – краудфандингової платформи “Зерна правди”, яку команда Міжнародного фонду розвитку Меморіалу жертв Голодомору спільно з однією з найуспішніших українських IT-компаній – SoftServe – розробила на підтримку Музею Голодомору (для збору благодійних внесків з метою створення та втілення проекту основної експозиції Музею Голодомору, будівництво якого розпочалося після Революції Гідності).

Платформа «Зерна правди» (zernapravdy.org)

розроблена як можливість кожному, незалежно від фінансової спроможності, соціального статусу, рівня публічності, стати благодійником Музею Голодомору. Також в основі краудфандингової платформи «Зерна правди» закладено філософію вшанування кожної з мільйонів жертв Голодомору-геноциду 1932-1933 років. Кожна віртуальна зернина персональна, кожен благодійний внесок відкриває одну зернину з іменем жертви Голодомору з Мартиролога, складеного у 2008-2010 роках у рамках унікального проєкту «Національна книга пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні».

Окрім того, платформа дозволяє реалізовувати окремі кампанії від Амбасадорів проєкту. Зокрема, свої перші кампанії на платформі розпочали акторка театру й кіно Ірма Вітовська, співачки Галя та Леся Тельнюк, науковиця й громадська діячка Світлана Мельник. Незабаром на платформі буде доступна кампанія від Глави Української греко-католицької церкви Блаженнішого Святослава (Шевчука), власника київської мережі кав’ярень Veterano Coffee Володимира Шевченка, а також корпоративна кампанія від партнера платформи – компанії SoftServe.

Презентація платформи, за участі Амбасадорів проекту, також приурочена до цьогорічного відзначення Дня пам’яті жертв Голодомору і покликана актуалізувати питання національної пам’яті, підкреслити необхідність розвитку благодійництва в Україні.

Презентація транслюватиметься у прямому ефірі на телеканалі Еспресо TV, а також буде доступна на Youtube-каналі – https://www.youtube.com/user/espresotv

Поділитися

БІЛЬШЕ НОВИН

ХОЧЕТЕ БУТИ В КУРСІ НОВИН ПРОЕКТУ?

Підпишіться на розсилку новин

To top