Цей сайт розповідає про проект будівництва ІІ черги Національного музею Голодомору-геноциду

Міжнародний благодійний фонд Музею Голодомору на початку 2021 року подав заявку на участь в кількох номінаціях Національного конкурсу “Благодійна Україна-2020”. Цьогорічний конкурс одержав рекордну кількість учасників і номінантів: 1163 заявки в 25 номінаціях.

За відзнаку “Народний благодійник” змагалися 28 українських волонтерів, благодійників та їхніх проєктів. І, за результатами відкритого голосування, у цій номінації перемогла наша Амбасадорка Катя Бльостка (Катерина Баррел).

Завдяки її кампанії на платформі “Зерна правди”, протягом кількох місяців було вшановано 625 жертв Голодомору, а благодійні внески на проєкт Творення Музею Голодомору склали понад 108 тисяч гривень.

Ми щиро вдячні кожному благодійнику, який долучився до нашого проєкту і водночас підтримав Катю Бльостку в номінації “Народний благодійник”. Адже 1347 ваших голосів, відданих за нашу Амбасадорку – це не лише підтримка неймовірної креативності Каті, а й ваша безпосередня участь в поширенні інформації про майбутній цілісний музейний комплекс.

Катя Бльостка: “Я пишаюсь тим, що стала амбасадоркою проєкту Зерна правди і отримала чудову можливість долучитися до створення Музею Голодомору, щоб трагедія мого народу ніколи не була забутою. Дякую всім організаторам цього чудового проєкту та Фонду Музею Голодомору за надану мені можливість зробити свій внесок в добру справу.
Хочу подякувати всім, хто відгукнувся на мій клич і фінансово долучився до проєкту «Зерна правди». Я пишаюсь тим, що я змогла об’єднати стільки небайдужих задля створення музею… Знаю, що зараз моя бабуся Маша, сім’я якої пережила Голодомор, сидить на хмарі, дивиться на мене і радіє…”

Також, наша платформа “Зерна правди” та наші партнери по платформі SoftServe, український лідер IT-ринку, увійшли до трійки лауреатів відповідних номінацій – “Платформа добра” і “Корпоративна благодійність”.

Ми щиро вдячні організаторам Національного конкурсу “Благодійна Україна-2020” за високу відзнаку роботи Фонду Музею Голодомору, наших партнерів і всіх благодійників, які повірили в проєкт і вже підтримали Творення Музею Голодомору, вшанувавши 4203 жертви Голодомору на платформі “Зерна правди”. І з нетерпінням чекаємо на визначення переможців у цих номінаціях і офіційну церемонію конкурсу у травні 2021 року.

Поділитися

БІЛЬШЕ НОВИН

ХОЧЕТЕ БУТИ В КУРСІ НОВИН ПРОЕКТУ?

Підпишіться на розсилку новин

To top