Цей сайт розповідає про проект будівництва ІІ черги Національного музею Голодомору-геноциду

2 липня за участі представників місцевої влади, бізнесу, громадських та культурних діячів у Львові відбувся благодійний вечір “Творимо Музей Голодомору разом”.

Голова Наглядової Ради Фонду, співголова Громадського комітету вшанування пам’яті жертв Голодомору-геноциду 1932-1933 років Іван Васюник повідомив, що музей стане першим у світі цілісним Музеєм Голодомору, він об’єднає українців та буде символом незламності української нації в минулому, сучасному і майбутньому. Водночас львівській громаді були представлені фандрейзингові проєкту Фонду Музею Голодомору, що реалізовуватимуться протягом 2021 року.

“Створюємо новітній цілісний музейний простір для правдивої оповіді про Голодомор-геноцид українського народу. Важливим завданням Музею Голодомору є нагадування про українську ідентичність, яку намагалися замінити радянською. Музей виконує роль посередника в процесі передання спогадів та інформації про Голодомор, демонструючи зв’язок поколінь української нації, та зберігає пам’ять про спробу її знищення. Відтак ми плануємо, що українці будуть постійно долучатися як благодійники цього Проєкту”, – наголосив Іван Васюник.

Детальніше про подію в матеріалі видання “Львівський портал”: “У Львові стартував марафон для збору коштів на Музей Голодомору”

Поділитися

БІЛЬШЕ НОВИН

ХОЧЕТЕ БУТИ В КУРСІ НОВИН ПРОЕКТУ?

Підпишіться на розсилку новин

To top