Цей сайт розповідає про проект будівництва ІІ черги Національного музею Голодомору-геноциду

За період з лютого 2018 по квітень 2019 р. включно для реалізації проекту надійшла благодійна допомога від 19 юридичних та фізичних осіб на загальну суму 6 169 923 грн. (205 600 EUR).

Кошти, що надійшли, були спрямовані для оплати трьох договорів з компанією Nizio Design International на загальну суму 5 680 034 грн (189 000 EUR). 

Предметом Договору №1 був аналіз архітектурного проекту і оптимізація; предметом Договору №2 – розробка схеми функціонального зонування, зіставлення площ з розподілом на рівні і функції будинку, попередня візуалізація будинку, попередні архітектурні рішення фасадів, входів та вхідних зон, а також концепція рішень постійної експозиції. Договором №3 було передбачено уточнення функціональних рішень та виконання креслень варіантів ключових деталей будівлі: вхідної площі, підлоги, стель, стін, рішення щодо фасадів та освітлень, системи конструкцій двох рівнів.

Відбувається співпраця зі Світовим конгресом українців щодо створення Музею та планування міжнародної фандрейзингової кампанії з метою збору коштів для творення експозиції Музею.

В планах – залучити близько 60 мільйонів USD приватних і корпоративних пожертв для створення експозиції Музею. Фандрейзингова стратегія передбачає розробку веб-сайту проекту, проведення дослідження щодо потреб і можливостей фандрейзингової кампанії в Україні та закордоном, розробку системи заохочень і пільг для благодійників, зустрічі з благодійниками, організацію та проведення благодійних заходів, звітування благодійникам тощо.

Поділитися

БІЛЬШЕ НОВИН

ХОЧЕТЕ БУТИ В КУРСІ НОВИН ПРОЕКТУ?

Підпишіться на розсилку новин

To top