Цей сайт розповідає про проект будівництва ІІ черги Національного музею Голодомору-геноциду

24 вересня 2021 року в приміщенні Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного відбулася зустріч Голови Наглядової ради Фонду Музею Голодомору Івана Васюника з німецькими менеджер(к)ами культури. Подія відбулася в рамках роботи дискусійної платформи “Мрії про братерство / Dream for Sisterhood / Geschwisterträume”, однією з фокусних тем якої є обмін досвідом німецьких та українських колег щодо розвитку проєктів, пов’язаних з культурою пам’яті.

Організатором подій у Києві, підтриманих Українським культурним фондом, виступив БФ “Метод”, створений 2015 року українськими художниками/-цями та дослідниками/-цями.

Під час зустрічі Іван Васюник репрезентував фандрейзингові проєкти Фонду Музею Голодомору, зокрема кампанію “Дорога до правди” та краудфандингову платформу “Зерна правди”. При цьому, Голова Наглядової ради Фонду наголосив, що проєкт Творення Музею Голодомору є одним із перших культурних проєктів в Україні, що реалізовується на засадах державно-приватного партнерства. І цей досвід є надзвичайно цінним у контексті розбудови екосистеми культурного простору України.

Світлини з події – Саша Коваленко

Поділитися

БІЛЬШЕ НОВИН

ХОЧЕТЕ БУТИ В КУРСІ НОВИН ПРОЕКТУ?

Підпишіться на розсилку новин

To top