Цей сайт розповідає про проект будівництва ІІ черги Національного музею Голодомору-геноциду

Президент міжнародної поштово-логістичної компанії Meest Ростислав Кісіль вручив Голові Наглядової ради Міжнародного благодійного фонду Музею Голодомору Івану Васюнику сертифікат на 2 665 040 грн. Це перший благодійний внесок БО «Міжнародний благодійний фонд МІСТ» у рамках фандрайзингової кампанії «Дорога до правди» задля проекту створення основної експозиції Музею Голодомору.

«Наш благодійний фонд впродовж багатьох років підтримує важливі соціальні та культурні проекти в Україні. Звісно, зважаючи на нашу громадянську позицію, ми не могли оминути створення першого у світі Музею Голодомору, адже ми переконані, що довкола нього мають об’єднуватися лідери бізнесу, громадянського суспільства, всі ті, хто пов’язує з Україною своє майбутнє», – зазначив Ростислав Кісіль під час офіційного заходу у Києві, 23 вересня 2021 р.

Компанія Meest долучилася до великих благодійників Проекту створення основної експозиції музею, які вже пожертвували у 2018-2021 рр. 29 млн. грн. приватних благодійних коштів.

«Цей сертифікат є не лише реальною допомогою для реалізації проекту. Внесок компанії Meest – знаковий символ відповідальності одного з лідерів логістичного ринку для інших бізнесів і громадянського суспільства, відповідальності за розбудову екосистеми проєктів, пов’язаних з культурою пам`яті в Україні», – прокоментував Іван Васюник, Голова Наглядової ради Міжнародного благодійного фонду Музею Голодомору.

При цьому, у міжнародній поштово-логістичній компанії Meest наголосили, що готові допомагати музею і в майбутньому.

«Музей має бути, щоб жила пам’ять про Голодомор. Маємо розвивати його», – говорить Марта Янків, директорка з маркетингу Meest global.

Нагадаємо, що з 2018 року Фонд Музею Голодомору є партнером держави в реалізації Проекту створення першого в світі сучасного музейного комплексу памяті жертв Голодомору, зокрема, його основної експозиції за найвищими світовими стандартами. Держава відповідає за спорудження будівлі музею і це є одним з пріоритетних проєктів у гуманітарній політиці української держави. Фонд Музею Голодомору, відповідальний за проведення фандрейзингової кампанії, мета якої – фінансово та інформаційно забезпечити успішну реалізацію проєкту в частині створення та втілення основної експозиції Музею Голодомору.

Завдяки зібраним коштам триває робота над Вступною художньою концепцією основної експозиції Музею Голодомору, над якою працює міжнародний дизайнерський консорціум у складі світових лідерів у сфері музейного проектування – Nizio Design International (Варшава, Польща) та Haley Sharpe Design (Велика Британія). В основі дизайн-проекту експозиції лежить музеологічний сценарій, розроблений українськими музейниками під егідою Експертно-наукової ради Національного музею Голодомору-геноциду. У листопаді 2021 р. будуть представлені перші результати такої співпраці.

Світлини з події – Тарас ПОДОЛЯН, Gazeta.ua

Поділитися

БІЛЬШЕ НОВИН

ХОЧЕТЕ БУТИ В КУРСІ НОВИН ПРОЕКТУ?

Підпишіться на розсилку новин

To top