Цей сайт розповідає про проект будівництва ІІ черги Національного музею Голодомору-геноциду

13 квітня Верховна Рада України проголосувала за зміни до Проєкту Закону про внесення змін до Закону України “Про державний бюджет України на 2020 рік” (3279-д). Незважаючи на всі цьогорічні фінансові виклики для української економіки, спричинені пандемією, Проект будівництва другої черги Музею Голодомору залишається пріоритетним для української влади.

Попри всі зміни, за Проектом на 2020 рік збережено 100 млн. грн. Разом із авансовими платежами, які перейшли з 2019 року, цих коштів цілком достатньо для того, щоб Проект реалізовувався відповідно до затверджених планів. Загалом від початку будівництва держава профінансувала 700 млн. грн, що становить трохи менше половини від кошторисної вартості будівництва.

Відзначимо, що впродовж карантину роботи на будівельному майданчику не припинялися жодного дня і виконуються за планом, завдяки професійній та злагодженій співпраці директора ДП “Дирекція з  будівництва другої черги Національного музею “Меморіал жертв Голодомору” Андрія Замогильного та керівника Генерального підрядника ТОВ “Основа” Юрія Карпенка. При цьому, кожен працівник на будівництві забезпечений всіма засобами, що гарантують безпеку праці та здоров’я.

Поділитися

БІЛЬШЕ НОВИН

ХОЧЕТЕ БУТИ В КУРСІ НОВИН ПРОЕКТУ?

Підпишіться на розсилку новин

To top