Цей сайт розповідає про проект будівництва ІІ черги Національного музею Голодомору-геноциду

У лютому 2020-го року закінчено перший і один з найважчих етапів будівництва музею – укріплення схилу Дніпра.

Для запобігання зсувним процесам схил Дніпра укріпили сваями, збудували підпірні стіни та впорядкували підземні води розгалуженою системою дренажу.

Міст запроектовано спільними зусиллями вітчизняних проектних організацій згідно архітектурної ідеї авторського колективу генерального проектувальника – ТОВ “Проектні системи ЛТД”, під його координацією та керівництвом. Прольотні конструкції пішохідного мосту виготовляють на заводі металоконструкцій – ТОВ “СТАЛТЕХ”.
За виготовлення мостових прольотних конструкцій відповідає генпідрядник – ТОВ “Основа”.

 

Яким буде майбутній міст

Пішохідний міст довжиною 155,6 метрів матиме вигляд пішохідної алеї, що сполучатиме терасу будівлі музею на рівні 3-го поверху із паркувальним майданчиком. Міст є частиною уявної осі, що сполучає пам’ятник “Свіча пам’яті” та оглядовий майданчик, розташований за Дніпровським узвозом і на якій буде будівля Музею. Цей прийом покликаний спонукати відвідувачів до роздумів дорогою до експозиції і є символічним поєднанням зустрічі минулого і майбутнього.

 

На мосту вздовж руху пішоходів будуть розташовані лави для відпочинку та локальні оглядові майданчики. Також з боку паркувального майданчика буде ще одна оглядова тераса, з якої відкриватиметься живописна панорама на Дніпро та його лівий берег. Вздовж пішохідної алеї ростимуть кущі самшиту, за якими буде розташована декоративна огорожа.
Вхід на міст з боку Дніпровського узвозу прикрашатиме скульптурна композиція «Янголи», аналогічно до тих, що розташовані на верхньому вході до Меморіалу, з боку вулиці Лаврської.

Потрапити на пішохідний міст зможуть безперешкодно і люди з інвалідністю, за допомогою двох ліфтів, що будуть розташовані з обох сторін Дніпровського узвозу. Міст пролягатиме над Дніпровським узвозом на висоті 6-ти метрів.

 

Над виготовленням мосту працюють:

Конструктивні рішення. ТОВ “Київстройпроект”. Директор С.В. Ніколаєв та головні інженери проекту М.М. Корнієв та С.Л.Дітковський;
Архітектурна підсвітка мосту, освітлення пішохідної алеї. ТОВ “НВЦ Енергосистеми”;
Озеленення пішохідної алеї. ТОВ “Зінко Україна”;
Зовнішній вигляд, оздоблення пішохідної алеї. Генеральний проектувальник ТОВ “Проектні системи ЛТД”. Директор Марков І.М, проектний директор Миргородський А.С., Головний архітектор проекту Іван Лошак, Головний інженер проекту С.О.Зверховський.

 

Поділитися

БІЛЬШЕ НОВИН

ХОЧЕТЕ БУТИ В КУРСІ НОВИН ПРОЕКТУ?

Підпишіться на розсилку новин

To top