Цей сайт розповідає про проект будівництва ІІ черги Національного музею Голодомору-геноциду

4 листопада Львівський ІТ Кластер провів онлайн-зустріч за участю Івана Васюника, Голови Наглядової ради Міжнародного благодійного фонду Музею Голодомору та Тараса Кицмея, співзасновника та члена Ради директорів компанії SoftServe. ІТ спільнота Львова, яка була запрошена на зустріч, познайомилася з проєктом творення основної експозиції Музею Голодомору.

Напередодні зустрічі Львівський ІТ кластер став Амбасадором проєкту і започаткував власну фандрейзингову кампанію на платформі “Зерна правди”. Старт кампанії започаткував співпрацю Фонду Музею Голодомору зі спільнотою айтівців Львівщини, яка має на меті згуртувати соціально відповідальні бізнеси навколо спільної національної ідеї.

Онлайн-зустріч складалася з трьох частин: вступне слово Тараса Кицмея, презентація проєкту творення основної експозиції Музею Голодомору і можливості для компаній щодо підтримки проєкту, а також Q&A. У своєму вступному слові Тарас Кицмей поділився, чому він прийняв рішення підтримувати Фонд Музею Голодомору:

Ми хочемо розбудовувати українську державу. А держава будується на символах. Музей Голодомору зводиться у визначному місці. Мені б хотілося, щоб ІТ індустрія Львова, як лідер української технологічної галузі, взяла активну участь та підтримала проєкт Фонду Музею Голодомору. 

Проєкт створюється амбасадорськими кампаніями, і ми в межах нашої амбасадорської кампанії зробили свій внесок. Я прошу вас уважно поставитися до цього проєкту”.

Іван Васюник підкреслив, що фандрейзингові заходи Фонду мають дві основні цілі: зібрати благодійні внески, аби експозиція Музею Голодомору була розроблена і реалізована на найвищому рівні, і, що не менш важливо, це згуртування людей навколо спільної потужної національної ідеї. Цей проєкт Музей і його експозиція є точкою об’єднання українців. 

За три роки діяльності Фонд уже залучив благодійні внески на суму більше 31 мільйона гривень від громадян України: це внески представників українського бізнесу, пожертви, здійснені через краудфандингову платформу “Зерна правди”, а також парафіяни Греко-католицької церкви.

 

Музей Голодомору символ українського духу і єдності. Він для всього світу, і, насамперед, для наших майбутніх поколінь, є потужною силою, яка об’єднує націю, встановлює історичну справедливість і промовляє правду. 

Творення Музею Голодомору відповідальна місія кожного. Приєднуйтеся!

Стати амбасадором: https://www.zernapravdy.org/uk/ambassador_requests/new/ 

Поділитися

БІЛЬШЕ НОВИН

ХОЧЕТЕ БУТИ В КУРСІ НОВИН ПРОЕКТУ?

Підпишіться на розсилку новин

To top