Цей сайт розповідає про проект будівництва ІІ черги Національного музею Голодомору-геноциду

29 вересня 2020 року до експозиції Національного музею Голодомору-геноциду повернули відновлений символ комплексу — скульптуру «Гірка пам’ять дитинства».

Після того, як у ніч із 21 на 22 серпня  був скоєний акт вандалізму і невідомі намагалися зруйнувати скульптуру, символ пам’яті про 3,5 мільйони дітей, убитих голодом під час геноциду української нації у 1932–1933 роках, потребував рестравраційних робіт. Зокрема, було реконструйовано п’єдестал, встановлено табличку та ліквідовано незначні пошкодження.

Наглядова Рада Міжнародного благодійного фонду розвитку Меморіалу жертв Голодомору висловлює щиру подяку Президенту України В. Зеленському, міністру культури та інформаційної політики України О. Ткаченку за публічну підтримку Музею Голодомору, а також дякує правоохоронним органам – за розслідування цієї справи.

На фото під час офіційного повернення скульптури “Гірка пам’ять дитинства” до експозиції музею: генеральна директорка Національного музею Голодомору-геноциду Олеся Стасюк, міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко, заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко, директор представництва Світового конгресу українців в Україні Сергій Касянчук.

Поділитися

БІЛЬШЕ НОВИН

ХОЧЕТЕ БУТИ В КУРСІ НОВИН ПРОЕКТУ?

Підпишіться на розсилку новин

To top