Цей сайт розповідає про проект будівництва ІІ черги Національного музею Голодомору-геноциду

Юрій Андрухович: “Ми, люди ХХІ сторіччя, маємо безумовний обов’язок щодо тих, кого у попередній епосі знищували”

Український письменник Юрій Андрухович (який долучився до платформи “Зерна правди” як Амбасадор) переконаний, що кожен українець відповідальний про донесення правди про Голодомор. Про це він розповів в інтерв’ю для Gazeta.ua.

Як про Голодомор 1932-1933 років треба говорити нині?

Юрій Андрухович:
– І зараз, і давно, і в майбутньому потрібно говорити мовою фактів. Якомога більше фактажу, який буде поданий в цікавий і сприйнятливий для сучасних поколінь спосіб. Маю для себе певний взірець. 2-3 роки тому подорожував Канадою. Не знав, що в місті Вінніпеґ є один з унікальних музеїв, зведений на приватні кошти. Це Музей прав людини (Canadian Museum for Human Rights. – Gazeta.ua). І те, як у ньому поданий Голодомор в Україні 1932-1933 років, для мене стало еталоном. Там дуже помітні площі, відведені цій темі. І це слушно, бо Голодомор – один з найбільших злочинів минулого сторіччя.

Детальніше – за посиланням: https://gazeta.ua/articles/life/_do-24-rokiv-ne-znav-pro-golodomor-urij-andruhovich/1040109?fbclid=IwAR38OOcWp8V6jxwjnO38Bo2NrL_nwMWfQEjOTJbr_VJjlv1tq8Z03YlIXlc

 

Поділитися

БІЛЬШЕ НОВИН

ХОЧЕТЕ БУТИ В КУРСІ НОВИН ПРОЕКТУ?

Підпишіться на розсилку новин

To top